Yhteenveto Idescon lukijoiden tukemista teknologioista ja liitännöistä
10.08.2017

Olemme koonneet yhteenvedon suosituimpien lukijoidemme tukemista teknologioista ja liitännöistä. Samat tiedot ovat erikseen myös tuotedatalehdissä, mutta yhteenvedosta näkee nopealla silmäyksellä, mihin mikäkin lukijatyyppimme pystyy.
Lukijoissamme on monipuolinen valikoima teknologioita ja liitäntöjä. Jälleenmyyjä tai järjestelmätoimittaja, lataa yhteenveto sivuiltamme ja hyödynnä sitä omien asiakkaidesi kanssa. Yhteenvetoon on koottu 7 AH, 7 C 2.0, 8 CD 2.0 ja 8 CL 2.0 -lukijat.
Muistathan, että suosituimmat lukijamallimme kuuluvat kahteen korkeimpaan iskunkestävyysluokkaan ja lähes kaikki kaapelilliset lukijaversiomme korkeaan, pölytiiviiseen ja kosteudenkestävään IP67 -suojausluokkaan. Lukijoissamme on myös laajat käyttöjännite- ja lämpötila-alueet, minkä vuoksi ne kestävät rikkoontumatta monenlaisissa olosuhteissa.
Muita uutisia

26.11.2019
Rakennustyömaat ovat malliesimerkkejä siitä, miten paljon sähköisestä kulunvalvonnasta voi olla hyötyä toiminnan ohjaamisessa ja seurannassa.

26.11.2019
Oletko joskus miettinyt, millainen järjestelmä tai teknologioiden yhdistelmä toisi kaikkein korkeimman mahdollisen turvatason kulunvalvontakohteeseen? Tällaisen yhdistelmän saa meiltä.

26.11.2019
Turvavaatimukset ovat tuoneet alalle laitehankintoihin liittyvät palvelupaketit. Niitä kannattaa vertailla.