Tilaukset oikeaan paikkaan!
15.03.2017

Muistutamme, että meillä on tilauksille oma sähköpostiosoite orders@idesco.fi, josta saat heti automaattisen vastausviestin ja tiedät että tilauksesi on tullut perille. Lähetäthän tilaukset suoraan tähän sähköpostiosoitteeseen! Ne tulevat nopeammin käsiteltyä eivätkä odottele vastausta lomalla tai työmatkalla olevan idescolaisen henkilökohtaisessa sähköpostiosoitteessa.
Muita uutisia

22.12.2020
Toivotamme kaikille asiakkaillemme ja yhteistyökumppaneillemme rauhallista joulua ja menestystä vuodelle 2021.

17.12.2020
Finnish Security Awardsien palkintoraati on valinnut Idesco Mobile Liten tämän vuoden OHTO-palkinnon, eli Oikein hyvän turvallisuusoivalluksen innovaatiopalkinnon saajaksi.

23.11.2020
Bluetooth-yhteydellä voi nimetä lukijat, säätää lukualuetta ja päivittää lukijoiden ovikohtaisia turvatasoja, eli toisin sanoen hyvin laajasti hallinnoida koko Idesco Mobile Lite -konseptin lukijoihin liittyviä toimintoja.